Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca su zabeležili svoju prvu pobedu ove sezone protiv Proletera na svom terenu, rezultatom 3:0.

Domaći su poveli već u 11. minutu preko Fićovića, da bi prednost duplirao Stojić u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Do kraja meča je Stojić drugim golom u 70. minutu postavio konačan rezultat.

Posle ove pobede, ekipa iz Gornjeg Milanovca ima četiri osvojena boda, dok je Proleter na samo jednom osvojenom bodu.

Kada je reč o meču Spartaka i Mladosti, odigranog istog dana, fudbaleri subotičkog kluba su pobedili u gostima sa 2:1, u četvrtom kolu Superlige Srbije.

Golove za Spartak postigao je Lazar Tufegdžić u 19. i 86. minutu, dok je strelac za Mladost bio Nemanja Mićević u 55. minutu.

Nakon četri kola, Spartak je osvojio četiri boda i zauzima devetu poziciju, dok je Mladost na poslednjem 16. mestu bez osvojenih bodova.