Partizan vs Sabah Foto:TANJUG/ JADRANKA ILIĆ

Ovo je trebalo crno-belima.

Fudbaleri Partizana igraju protiv Sabaha u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Već su saznali potencijalnog protivnika u plej-ofu, ekipu danskog Norsjelanda i nisu hteli tako lako da dozvole Sabahu da sačuva 2:0 iz prvog meča u Bakuu.

Izabranici Igora Duljaja su rešili da se na pravi način pokažu pred svojom publikom i dobro su krenuli. Igrao se 30. minut kada je novi igrač Partizana Mateuš Saldanja uspeo da probije led u ovom dvomeču i prvi zatrese mrežu protivnika.

Ilić je poslao loptu do Severine, ovaj je u sredini video Kvinsija Meniga, a Menig je šutirao iskosa u padu. Golman je uspeo da odbrani i odbije loptu samo do Saldanje koji je probao jednom i njemu je udarac odbranjen prvi put.

Sreća ga je pogledala da mu se još jednom lopta nađe na nozi i da ovog puta iz voleja napadač Partizana postigne vredan pogodak.

Utoliko vredniji jer su crno-beli u drugom poluvremenu uspeli da postignu još jedan i time izjednače u dvomeču na 2:2.

BONUS VIDEO: Navijači u Humskoj vređaju predsednika Srbije i upravu Partizana