"Crveni đavoli" dižu formu, nakon lošeg starta sezone.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostujućem terenu Sautempton sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Premijer lige.

Jedini gol za „crvene đavole“ je postigao Portugalac Bruno Fernandeš u 55. minutu, nakon asistencije Dioga Daloa.

Za Junajted je debitovao i Brazilac Kazemiro, koji je u 80. minutu zamenio Antonija Elangu, dok je Kristijano Ronaldo ponovo počeo sa klupe. On je u 68. minutu zamenio Džejdona Sanča.

Junajted je ostvario drugu uzastopnu pobedu, posle dva vezana poraza na startu Premijer lige i sa šest bodova zauzima šesto mesto.

Sautempton je pretrpeo drugi poraz i ima četiri boda na 13. mestu.

Golman Mančestera David de Hea je, pored Bruna, jedan od najzaslužnijih za pobedu, pošto je sredinom drugog poluvremena odbranio veliku šansu koju je propustio Džo Aribo.