Fudbaleri Mančester junajteda plasirali su se u šesnaestinu finala FA Kupa, pošto su na svom terenu pobedili Aston Vilu sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Mančester junajted bio je Skot Mektomini u osmom minutu.

Aston Vila je imala šansu u 51. minutu, ali je pogodak Denija Ingsa poništen zbog ofsajda, pa je rezultat ostao nepromenjen. Srpski fudbaler Nemanja Matić presedeo je ceo meč na klupi Junajteda.

U četvrtom kolu FA Kupa Junajted će igrati protiv Midlsbroa, koji je u trećem kolu pobedio Mansfild sa 3:2. Meč između Junajteda i Midlsbroa na programu je 5. februara.

Podsećamo, Aston Vila bi narednih dana trebalo da se pojača u ofanzivi, pošto je najavljeno da stiže Filipe Kutinjo.

BONUS VIDEO: Dragan Stojković Piksi proglašen je za najboljeg trenera u 2021. godini