Torino našeg Saše Lukića napravio je veliki preokret u zaostaloj utakmici 24. kola savladao Sasuolo sa 3:2 nakon što su na poluvremenu gubili sa 2:0.

Gosti su vodili sve do 77. minuta i sve je mirisalo da će odneti ceo plen kući. Dvostruki strelac je bio Domeniko Berardi u 6. i 38. minutu.

Onda je na scenu stupio Simone Zaza koji u 77. minutu smanjuje rezultat i vraća Torino u igru.

Rolando Mandragora tri minuta pred kraj donosi izjednačenje i uvodi utakmicu u triler završnicu.

Na krilima velikog povratka, Torino kreće u potpunu ofanzivu, što se isplatilo golom u nadoknadi za potpuni preokret. Simone Zaza ponovo trese mrežu Sasuola za erupciju oduševljenja klupe i saigrača koji su slavili kao da je u najmanju ruku igrano veliko finale nekog takmičenja.

Inače, srpski reprezentativac Saša Lukić bio je na terenu u prvih 45 minuta i tako propustio da bude deo velikog preokreta Torina. Njega je na terenu zamenio Simone Verdi.

Torino je ovom pobedom izašao iz opasne zone i sad ima bod više i utakmicu manje od Kaljarija.