Ekipa Intera je nastavila uspešan pohod ka tituli prvaka Italije, pobedom na gostovanju protiv ekipe Torina rezultatom 2:1 u 27. kolu italijanske Serije A.

Inter je do pobede došao u završnici golom koji je postigao je Lautaro Martines u 85. minutu.

Pre toga, Romelu Lukaku je doneo vođstvo „neroazurima“ sa bele tačke u 62. minutu, da bi poravnanje rezultata omogućio Sanabrija u 70. minutu.

Za Torino je svih 90 minuta odigrao i Saša Lukić koji je sredinom prvog poluvremena promašio veliku šansu kada je udarcem glavom zatresao stativu.

Torino je bio jako čvrst tokom cele utakmice, činilo se da mogu do velikog boda, ali tako nije mislio Lautaro.

On je iz jako teške pozicije, nakon centaršuta Aleksisa Sančesa, glavom pogodio drugi ugao gola koji čuva Sirigu.

Inter je nastavio sa serijom pobeda da grabi ka Skudetu. Ovo im je osmi trijumf zaredom. Sa druge strane, Torino je u opasnoj zoni sa 20 bodova.