Fudbaleri Torina uspeli su da nadoknade tri gola minusa i odigraju nerešeno 3:3 na gostovanju Atalanti u 21. kolu Serije A.

Činilo se da će domaći tim lako izaći na kraj sa popularnim „bikovima“ nakon što su Josip Iličić, Robin Gosens i Lukas Murijel za 21 minut postigli tri gola za Atalantu.

Torino se u finišu prvog dela vratio golovima Andree Belotija i Bremera koji je smanjio na 3:2 u prvom minutu nadokande.

Gosti su u nastavku meča u 84. minutu stigli do trećeg gola koji je postigao Federiko Bonacoli.

Atalanta je sa dva ispuštena boda propustila priliku da se izjednači sa Juventusom na četvrtom mestu na tabeli.

Ekipa Đanpjera Gasperinija trenutno je na sedmom mestu sa 37 bodova, dok je Torino na 17. mestu sa 16 bodova.