Uzbudljivo prvo poluvreme, Ilić junak

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole pobedili su u Novom Sadu domaću Vojvodinu sa 2:1, u utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Vojvodina je povela u 28. minutu kada je strelac bio Nikola Čumić, a pobedu ekipi iz Bačke Topole doneo je dvostruki strelac Luka Ilić, koji je postigao golove u 32. i 44. minutu.

Drugo poluvreme nije bilo ni približno zanimljivo kao prvo, a Vojvodina je samo tri puta šutirala ka golu gostiju u tom delu meča.

TSC je nastavio niz dobrih rezultata, ostvario je četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno osmu u ligi i drugi je na tabeli sa 29 bodova. Isti broj bodova ima i prvoplasirana Crvena zvezda, ali beogradski klub ima i tri utakmice manje.

Vojvodina je pretrpela drugi uzastopni poraz, treći u prvenstvu i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 22 boda.

Ranije tokom dana Mladost je pobedila Napredak sa 3:1, a Kolubara i Mladost GAT odigrali su nerešeno 0:0.