Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona igrali su večeras nerešeno, 3:3, u meču 23. kola Premijer lige.

Junajted je odlično otvorio meč, poveo sa 2:0 preko Edinsona Kavanija u 24. i Bruna Fernandeša u 45. minutu, što je bio konačan rezultat prvog dela.

Samo sedam minuta igre bilo je potrebno gostima iz Liverpula da stignu do poravnanja, preko Dukurea i Džejmsa Rodrigeza.

Junajted je do 3:2 stigao preko Mektomineja 20 minuta pre kraja utakmice, da bi Kalvert-Luin u petom minutu sudijske nadoknade doneo bod svom timu, 3:3.

Junajted ima 45 bodova, dva manje uz dve utakmice više od prvoplasiranog gradskog rivala Mančester sitija.

Everton sa 37 bodova zauzima šesto mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Engleske.