Aleksandar Mitrović promašio penal i skrivio penal u remiju Fulama

Fudbaleri Šefild junajteda i Fulama odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 5. kola Premijer lige, a centralna figura bio je napadač Aleksandar Mitrović.

I želeće što pre srpski reprezentativac da zaboravi ovu utakmicu.

Golova u prvom delu nije bilo, da bi Fulam u 57. minutu imao idealnu priliku da povede posle dosuđenog penala.

Mitrović je preuzeo odgovornost, snažno šutirao sa bele tačke i preko gola poslao loptu koja je sao okrznula prečku sa gornje strane.

Ipak, gosti iz Londona uspeli su da povedo preko Ademole Lukmana, da bi konačnih 1:1 bilo postavljeno u 85. minutu.

Šefild je došao do boda iz penala pošto je Bili Šarp zatresao mrežu nakon što je najstrožu kaznu skrivio Mitrović.

Oba tima su posle četiri uzastopna poraza stigla do prvih bodova – Šefild je na 17. mestu na tabeli, dok je Fulam pretposlednji.

Šefild će u narednom kolu gostovati Liverpulu, dok će Fulam prvu pobedu pokušati da zabeleži protiv Kristal Palasa na svom terenu.