Fudbaler Crvene zvezde Kings Kangva nije nesrećan zbog epiloga 168. večitog derbija.

Zvezda je u sredu uveče odigrala 1:1 s Partizanom na stadionu u Humskoj i utisak je da je Partizan bio nešto bliži pobedi.

Gosti su poveli golčinom Osmana Bukarija iz voleja u 26. minutu, dok je Bibars Natho izjednačio za Partizan u 56. sa penala.

Kangva je ušao u drugom poluvremenu kao zamena, umesto Mirka Ivanića u 67. minutu.

„Jedan bod je bolji nego ništa. Fokusiramo se na sledeću utakmicu“, napisao je Kangva.

Sledeću utakmicu Zvezda igra protiv TSC-a u domaćem prvenstvu, a onda je čeka prvi evropski ispit protiv Monaka u Ligi Evrope.

Partizan prvu narednu utakmicu igra protiv Kolubare, a onda u Ligi konferencija protiv Slovačkog.

BONUS VIDEO: Bakljada navijača Partizana pred početak derbija