Fudbalere Torina delilo je 12 minuta od istorijske pobede nad Juventusom, ali je "stara dama" uspela da preokrene rezultat i pobedi sa 2:1 u utakmici 10. kola Serije A.

Torino je poslednji put kao gost pobedio Juve u sezoni 1994/95, a od devetog minuta imali su prednost od 1:0 nakon pogotka Nikolasa Nkulua.

Juventus je u 57. minutu uspeo da izjednači, ali je VAR zbog ofsajd pozicije poništio gol Huana Kvadrada. Činilo se da je Torino na dobrom putu da osvoji bodove, ali je najpre u 78. minutu Veston Mekeni poravnao na 1:1, da bi u 89. minutu Leonardo Bonući postigao pogodak glavom za konačnih 2:1. Juventus je utakmicu završio sa deset igrača nakon isključenja Karla Pinsolja u zaustavnom vremenu.

Juventus posle deset odigranih utakmica zauzima drugo mesto na tabeli sa tri boda manje od Milana, dok je Torino na 18. mestu sa samo jednim trijumfom i samo šest osvojenih bodova.

Srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je od 74. minuta za Torino, a zaradio je žuti karton posle samo 120 sekundi na terenu.