Fudbaleri Juventusa pobedili su na svom terenu Inter sa 3:2, u pretposlednjem, 37. kolu italijanske Serije A.

Bilo je mnogo uzbuđenja i napetosti od početka do kraja utakmice.

Videli smo tri penala i jedan autogol kojim je Inter u 85. minutu izjednačio, a tako što je prethodno dosuđen faul u napadu, da bi posle gledanja VAR snimka bio priznat gol.

Juventus je poveo u 24. minutu kada je penal realizovao Kristijano Ronaldo.

Potom je sudija dodelio penal Interu zbog prekršaja De Lihta nad Lautarom Martinesom i Romelu Lukaku je izjednačio.

Pred sam odlazak na odmor Kvadrado je ponovo doveo Juuventus u vošstvo kada je njegov udarac sa ivice kaznenog prostora jedna igrač Intera zakačio i prevario svog golmana.

Sve do 85. minuta nije bilo golova, a onda je najpre Kjelini postigao autogol u kontroverznoj situaciji, da bi potom Kvardado izborio i realizovao penal za pobedu Juventusa.

Juventus četvrti sa 75 bodova, dva više i utakmicom više od petoplasiranog Napolija, dok je Inter od ranije obezbedio šampionsku titulu i trenutno ima 88 poena.

U narednom kolu, Juventus će gostovati Bolonji, dok će Inter dočekati Udineze.