Fudbaler Reala, Luka Jović, na udaru je kritika navijača posle poraza od Rendžersa.

Real Madrid odigrao je prijateljski meč sa Glazgov Rendžersom i izgubio s 2:1, a Luka Jović je dobio šansu u prvih 45 minuta.

Tim Karla Anćelotija je vodio posle 1. poluvremena golom Rodriga, Jović je bio akter, a u nastavku je došlo do preokreta.

Iako Jović nije bio deo tima koji je u nastavku ispustio prednost, na udaru je kritika.

Pored njega, nisu se dobro proveli u ocenama Marselo, Isko i Alvaro Odriozola, zamera se Joviću da nije pokazao dovoljno inicijative da se nametne i bude agresivniji i da traži loptu.

Jovića je na poluvremenu zamenio Aribas. Inače, Jović je imao i lakšu povredu prethodne nedelje, što mu je usporilo povratak u pun trenažni proces.