Prva "trojka" Ivanjičana.

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici ekipu Novog Pazara sa 2:1, u utakmici trećeg kola Super lige Srbije.

Poveli su veoma lepim golom Luke Gojkovića u 11. minutu, pošto se fudbaler Ivanjičana nakon centaršuta sjajno snašao, lepim driblingom stvorio sebi prostor i pogodio spoljnim delom kopačke za 1:0, da bi četiri minuta kasnije Luka Luković jedan pas u prostor preciznim udarcem sa desetak metara pogodio suprotan ugao gola gostiju i doneo svom timu dva gola prednosti.

Novi Pazar je uspeo da prepolovi vođstvo preko Milana Joksimovića u 27. minutu nakon kornera i sjajnog skoka.

Ipak, promene rezultata do kraja nije bilo, pa je Javor po prvi put slavio u novoj sezoni.

Posle nekompletnog kola, Javor je osmi na tabeli sa četiri boda, dok je Pazar na pretposlednjem, 15. mestu bez osvojenog boda.

Novi Pazar u četvrtom kolu dočekuje tim Partizana, a Javor gostuje Napretku.