Siti slavio posle preokreta.

Fudbaleri Mančester sitija zabeležili su i drugi trijumf u grupi G Lige šampiona, pošto su nakon preokreta savladali Borusiju iz Dortmunda sa 2:1.

Nemci su poveli preko Džuda Belingema u 56. minutu igre na asistenciju Marka Rojsa, i išli su ka pobedi, ali je Džoš Stons u 80. minutu prvo izjednačio na 1:1, da bi četiri minuta kasnije Erling Holan pokazao zašto je jedan od najboljih napadača sveta.

Na gotovo idealan način sačekao je centaršut, i akrobatskim udarcem doneo preokret, nakon čega je, iako vidno srećan, odbio da proslavi pogodak protiv Borusije, iz koje je ovog leta stigao u Siti.

U drugoj utakmici u toj grupi Kopenhagen je na svom terenu odigrao nerešeno 0:0 protiv Sevilje.

Posle dva kola Siti ima maksimalnih šest bodova, Borusija Dortmund ima tri, a Kopenhagen i Sevilja po jedan bod.

U trećem kolu 5. oktobra, Sevilja će dočekati Borusiju iz Dortmunda, a Mančester siti će biti domaćin Kopenhagenu.