Granada

Fudbaleri Granade i Selte remizirali su u susretu 26. kola La lige.

Uprkos sjajnoj formi na daomaćem terenu i nizu od četiri trujumfa pred svojom publikom, Granada u duelu sa Seltom nije našla put do mreže gostiju pa su morali da se zadovolje bodom.

Duel u Granadi teško da je ispunio kriterijume i najskrromnijih ljubitelja fudbala, a posebno oskudno bilo je prvo poluvreme što najbolje oslikava podatak da nije viđen nijedan udarac u okvir gola.

Nešto više uzbuđenja doneo je nastavak susreta, a prvi su zapretili gosti u 50. minutu preko Sista, koji je šutirao posle prodora, ali je Silva zaustavio udarac.

U 71. minutu Olaza je gađao glavom ali tik iznad prečke što je očigledno probudilo domaći tim koji je tri minuta kasnije odgovorio preko Vica koji je takođe šutirao preko gola.

Poslednju šansu na utakmici imao je Antonio Puertas u 86. minutu, ali je lopta pogodila stativu.

Osim susreta u Granadi, bez pobednika je završen i meč između Leganesa i Alavesa (1:1), dok su Real Sosijedad i Eibar trijumfovali pred domaćom publikom.