"Crveni đavoli" su slavili na samom kraju meča.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na gostovanju Fulam sa 2:1, u utakmici 16. kola Premijer lige.

Fulam je i na ovom meču bio bez srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića, koji je zbog povrede ostao van protokola.

Gosti su poveli u 14. minutu preko Kristijana Eriksena, koji je iskoristio asistenciju Bruna Fernandeša.

Eriksen je tako postao drugi Danac koji je postigao gol u dresu Junajteda, nakon golmana Petera Šmajhela, koji se u strelce upisao 1995. godine.

Londonski tim je izjednačio u 61. minutu preko Danijela Džejmsa, a pobedu Junajtedu u trećem minutu nadoknade doneo mladi biser „crvenih đavola“ Alehandro Garnačo.

Junajted zauzima peto mesto na tabeli Premijer lige sa 26 bodova, dok je Fulam deveti sa 19 bodova.

(Firmino 6, Nunjez 21, 42 – Adams 9)

Notingem Forest – Kristal Palas 1:0 (0:0)

(Gibs-Vajt 57)

Totenhem – Lids 4:3 (1:2)

(Kejn 26, Dejvis 51, Bentankur 81, 83 – Samervil 10, Rodrigo 43, 76)

Vest Hem – Lester 0:2 (0:1)

(Medison 8, Barns 78)

Njukasl – Čelsi 1:0 (0:0)

(Vilok 67)

Vulvs – Arsenal 0:2 (0:0)

(Odegard 55, 75)

BONUS VIDEO Postao golman jer je lenj i mrzelo ga da trči – srpski div mogao u Mančester, Zlatan mu je idol