AP Photo/Luca Bruno

Ovo je malo ko očekivao

Fudbaleri Empolija pobedili su u Milanu domaći Inter sa 1:0, u utakmici 19. kola Serije A.

Jedini gol na San Siru postigao je Tomazo Baldanci u 66. minutu, samo dva minuta pošto je ušao u igru.

Inter je od 40. minuta igrao sa desetoricom, kada je Milan Škrinjar dobio drugi žuti karton.

Pre ove pobede, Empoli je u poslednjih 14 utakmica u Seriji A 13 puta izgubio od Intera na San Siru.

Empoli je ostvario drugu uzastopnu pobedu, ukupno šestu u ligi i zauzima deveto mesto na tabeli sa 25 bodova. Inter je pretrpeo šesti poraz i treći je sa 37 bodova.

Fudbaleri Bolonje odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Kremonezea..

Kremoneze je poveo u 50. minutu golom Davida Okerekea iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je njegov saigrač Vlad Kirikeš, koji je postigao autogol u 55. minutu.