Fudbalska reprezentacija Francuske je pobedila selekciju Engleske u četvrtfinalu Mundijala u Kataru sa 2:1.

Direktno izveštavanje iz Katara donosi vam m&m’s.

Mim
.

Heroj na ovoj utakmici je bio napadač Francuske Olivije Žiru, koji je postigao odlučujući gol u 78. minutu, dok je tragičar za Englesku bio Hari Kejn.

Kapiten „Godron albiona“ je prvo pogodio sa „bele tačke“ u 54. minutu, da bi u 82. propustio priliku da postigne drugi gol sa penala.

Nakon utakmice Kejn je samo pao na zemlju, znajući da je propustio veliku priliku da donese izjednačenje svom timu.

Svi igrači Engleske su odmah dotrčali da ga teše, dok se posebnim gestom izdvojio Džordan Pikford, koji je sprečio najtužniju scenu Mundijala.

Grcao je u suzama Kejn, a kamere su sve to pokušale da zabeleže. Ipak, Pikford se isprečio ispred njih i uz molbu za malo poštovanja zamolio da ga ne snimaju.

BONUS VIDEO Ferdinand u Dohi o Vidiću: Nemanja je najbolji