Uroš Milovanović; Foto: Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Fudbaleri Radnika i Radničkog iz Niša odigrali su nerešeno, 1:1, u meču 3. kola Superlige Srbije.

Slutilo je na samom početku da će u Surdulici biti viđena prava goleada, pošto je u 3. minutu meča Uroš Milovanović postigao veoma efetan pogodak veoma lepim lob udarcem sa oko 20 metara od gola Radničkog, iskoristivši veoma loše postavljanje Damira Kahrimana.

Usledila je ofanziva gositju iz Niša, koji su iz napada u napad bili sve opasniji, da bi u 20. minutu Miljan Škrbić nakon veoma lepog prodora kroz odbranu domaćeg sastava uputio neodbranjiv šut ka golu Radnika, i doneo izjednačenje.

Do kraja meča obe ekipe su imale po nekoliko prilika, ali je ostalo 1:1.

Radnički nakon tri meča ima skor od jedne pobede i dva remija, dok su Surduličani vezali treći nerešen rezultat.