Dušan Vlahović

Nije imao problema da penal pretvori u gol.

Fudbaler Juventusa i reprezentativac Srbije, Dušan Vlahović, postigao je gol u prvom kolu Serije A.

„Stara dama“ na otvaranju sezone gostuje Udinezeu, a Vlahović je mirno realizovao jedanaesterac kog je skrivio Festi Ebosele u 20. minutu za prednost svoje ekipe od 2:0.

Pre toga, Vlahović je upisao i asistenciju u drugom minutu, a strelac je bio Federiko Kijeza nakon što je njegov udarac sa distance bio veoma precizan.

Vlahović je nastavio tamo gde je stao prošle sezone, kada je sa svojih 10 golova bio najbolji strelac Juventusa u Seriji A. Međutim, njegov ostanak u „staroj dami“ je pod znakom pitanja, budući da se povezivao sa nekoliko evropskih velikana kao što su Bajern, Čelsi i Pari Sen Žermen.

BONUS VIDEO Leo Mesi – fudbaler koji svakim danom nastavlja da ispisuje istoriju fudbala