Foto twitter.com

Dušan Vlahović nije bio srećan zbog izmene protiv Sasuola, kom je dao gol u remiju od 2:2.

Vlahović je dao gol za 2:1, vratio je Violu u igru, Toreira je izjednačio u 61. minutu, a u 88. je Vlahović zamenjen.

Bila je to i prinudna izmena, Biragi je dobio crveni karton u 68. minutu i nije želeo više da se kocka Vinćenco Italijano, trener Viole.

Vlahović mu se ljutito obraćao još kad je kretao ka klupi, sve je želeo da mu objasni Italijano, zagrlio ga je, ali se Vlahović revoltirano istrgao i otišao ka klupi, usput šutnuvši flašicu.

Dušan Vlahović je golom u 51. minutu postao prvi igrač Fjorentine koji je u šest uzastopnih mečeva Serije A zatresao mrežu još od Gabijela Batistute, koji je 1994. imao niz od čak 11 golgeterskih mečeva.

Ujedno, Srbin je došao do brojke od 33 gola u kalendarskoj godini, koliko je imao i Kristijano Ronaldo u 2020. godini, a do kraja 2021. imaće priliku i da ga prestigne i postavi novi rekord.