Dušan Vlahović

Fjorentina je novu sezonu u Italiji otvorila utakmicom Kupa Italije protiv Kozence koju je dobila rezultatom 4:0.

Odličnu utakmicu je odigrao Dušan Vlahović koji je za jedno poluvreme uspeo da postigne dva gola.

Srpski napadač je već u četvrtom minutu postigao prvi gol nakon što je isforsirao grešku odbrane, posle čega mu je Nik Gonzales asistirao, a Vlahović zatresao mrežu.

Drugi gol, Vlahović je postigao u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada je dobro reagovao nakon kornera.

Iako je dobro započeo novu sezonu, nije izvesno da li će Vlahović još dugo nositi dres Fjorentine, pošto ga traži nekoliko klubova.

Pored njega, na ovom meču nastupio je i Nikola Milenković koji bi takođe mogao da promeni sredinu do kraja prelaznog roka.