Fudableri Rusije upisali su drugu pobedu u Ligi nacija, savladavši Mađarsku (3:2).

Posle trijumfa na premijeri protiv Srbije, izabranici Stanislava Čerčešova maksimalan učinak održali su pobedom i nad Mađarskom.

Rusi su do vođstva stigli golom Antona Mirančuka u 15. minutu na asistenciju Kuzjajeva sa levog boka.

U 34. minutu Ozdoev je udvostručio vođstvo nakon loše reakcije defanzivaca domaćina.

Treću loptu u mređu Mađara smestio je Fernandeš u prvom minutu drugog poluvremena i tako nagovestio rutinsku pobedu.

Ipak, Salai i Nikolics su pogocima u 62. i 70. minutu vratili neizvesnost koja je trajala do poslednjeg sudijskog zvižduka, ali bez nove promene rezultata te Rusi posle dva kola imaju šest bodova, dok je Mađarska ostala na tri osvojena pobedom protiv Turske u gostima.