Navijači Crvene zvezde nisu štedeli nikoga posle remija svog kluba.

Zvezda je odigrala nerešeno sa TSC-om iz Bačke Topole u zaostalom meču osmog kola Superlige na svom terenu 1:1.

Aleksandar Katai je postigao pogodak u 84. minutu za 1:0, Ifet Đakovac je izjednačio u prvom minutu sudijske nadoknade, pa Partizan sada sa istim brojem odigranih utakmica ima šest bodova više.

Zato su navijači posle meča zviždali, vređali igrače, ali su prozvali i trenera ekipe Baraka Bahara.

„Barak Bahar žuti karton“, vikali su i ponavljali navijači Zvezde, jasno stavljajući do znanja šta misle.

Dva poraza i remi u ligi u trenutku kad Partizan pobeđuje redom i dok Zvezda ne liči ni na senku ekipe s letnjih priprema, svakako nisu po meri pristalica kluba iz Ljutice Bogdana.

Bahar je čuo zvižduke, svestan je da je njegova ekipa morala da dobije meč i rekao je da je razočaran što uprkos velikom broju prilika, Zvezda ne daje više golova.