Fudbaleri Čukaričkog savladali su Napredak u Kruševcu 2:1 u derbiju 10. kola Superlige Srbije.

Tim sa Banovog brda sada ima utakmicu manje, ali i samo dva boda manje od trećeplasiranog Napretka.

Gosti su poveli golom Jovana Lukića, a Saša Marjanović je izjednačio u 58. minutu. Gol koji je doneo sva tri boda gostima postigao je Đorđe Jovanović u 70. minutu.

Istovremeno, Proleter je pobedio Spartak u Subotici 2:1, dok je Radnički u Kragujevcu, istim rezultatom, bio bolji od Novog Pazara.

U 25. minutu je Bertalan Kun postigao gol za 1:0 i vođstvo Proletera, a VAR je radio u 30. minutu kada je Ortizov gol poništen zbog ofsajda.

U 74. minutu Bijelović pogađa za 1:1, a konačni rezultat je postavio Mladenović u 87. minutu.