Ovakva reakcija veziste Mančester junajteda ne služi mu na čast.

Portugalski fudbaler Bruno Fernandeš bio je predmet kritika prethodnog dana zbog detalja iz meča sa Aston Vilom.

Junajted je posle uzbudljivog drugog poluvremena u kom je viđeno šest golova, pobedio sa 4:2.

Fernandeš je bio jedan od startera i jedan od strelaca u timu „crvenih đavola“, ali je pažnju privukao i jednim pokušajem foliranja.

Tokom prekida je naleteo na Ezrija Konsu i uz minimalan kontakt je pao na travu uz grimasu na licu.

Odmah je podigao ruku i pogledao ka sudiji tražeći kaznu za rivala.

Mogao je da dobije crveni karton i sreća ga je pogledala da ga sudija ne kazni drugim žutim u tom trenutku.

Umesto isključenja, Fernandeš je dao gol u 78. minutu. Antoni Marsijal je dao jedan pre toga u 49, Markus Rašford u 67, a posle toga i MekTomini u 91.

Međutim, svojim simuliranjem je razbesneo brojne navijače, koji su po društvenim mrežama vređali portugalskog vezistu, jednog od putnika za Katar u nacionalnom timu.

Inače, prvi od dva gola za Aston Vilu je dao Oli Votkins, a drugi je bio auto-gol Dioga Daloa.

BONUS VIDEO: Skinuo albanski dron i „ukrao“ gol Ronaldu, a supruga ga pitala kako će da žive