Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Brazila

Olimpijska selekcija Brazila savladala je mladu reprezentaciju Srbije sa 3:0 (1:0) na stadionu "Rajko Mitić".

Ovo je bila jedna od jačih provera selekcije Brazila koja će se od 23. jula do 8. avgusta takmičiti na Olimpijskim igrama u Tokiju.

Srbija je imala tri šanse, ali nijedan šut nije završio u okvir gola. Sa druge strane je Brazil imao čak šest udarca u okvir gola.

Dobru šansu je propustio Milutin Milosavljević, ali je njegov udarac glavom prošao malo pored golmana Brazila.

Mladi Brazilci su poveli već u 33 minut, kada je Arana spakovao jedan volej u dalji ugao gola golmana Gordića.

Bio je jedan fantastičan potez Brazilaca, a do kraja se u strelce dva puta upisao Pedro.

Prvi put u 75. minutu kada je nadigrana naša odbrana, a na kraju je i zakotrljao loptu pored Gordića i pogodio.

Pedro je treći pogodak postigao samo dva minuta kasnije, prošao je Arana po levoj strani, a Pedro je bio usamljen u petercu, paje na kraju petom postigao pogodak.