Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović ispratio je premijeru Fulama u Premijer ligi.

Fulam je odigrao nerešeno s Liverpulom na pogon sjajnog Aleksandra Mitrovića.

Mitrović je postigao dva pogotka u remiju 2:2 i praktično sam „oteo“ bodove velikanu sa Enfild Rouda.

Na to nije ostao imun ni Bogdanović koji je oduševljeno doživeo dva gola i iznuđen penal svog zemljaka.

Toliko, da je na društvenim mrežama zapeovao i čuvenu pesmu koju često Mitrogolu skandiraju navijači Fulama.

„Mitro’s on fire“, napisao je igrač Atlanta Hoksa, koji se oporavlja od povrede.

Inače, Mitrović je u ovoj utakmici postao prvi igrač do sada koji je Virdžila van Dajka naterao da napravi penal i da bude izdriblan u istom meču.

Smederevac je odgovoran za obe stvari, a da to ne bude jedino, i pre iznuđenog penala u 70. minutu, jednom je uspeo da izigra štopera „redsa“, kada je ipak odložio loptu na krilo.

Da podsetimo, prvi gol je Mitrović postigao tako što je nadskočio Trenta Aleksander-Arnolda u prvom poluvremenu utakmice.

BONUS VIDEO: Debakl Kostićevog Ajntrahta protiv Bajerna na otvaranju Bundeslige