Mančester junajted ubedljivo je savladao ekipu Njukasla sa 4:1 na prvom meču Kristijana Ronalda po povratku u Englesku.

Junajted je bio potpuno dominantan i u prvom i u drugom poluvremenu, a Ronaldo je postigao dva pogotka. Ostali strelci za „crvene đavole“ bili su Bruno Fernandeš i Džesi Lingard, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu.

Pogba je imao dve asistenicje, čime je nastavio da pruža partije vredne pažnje, a strelac počasnog gola za Njukasl bio je Mankiljo.

Gradski rival Junajteda, Mančester siti slavio je na neugodnom gostovanju u Lesteru sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Bernardo Silva u 62. minutu.

Siti je imao čak 25 šuteva ka golu domaćina, ali treba napomenuti da je Lesteru poništen gol u 49. minutu zbog ofsajda u kom se našao najbolji igrač „lisica“ Džejmi Vardi.

Prvu pobedu u sezoni zabeležio je i Arsenal. „Tobdžije“ su savladale Norič, koji i dalje nema nijedan bod u novom mandatu u Premijer ligi uz gol razliku 1:11.

Strelac gola za Arsenal bio je Pjer Emerik Obamejang, koji je pogodio nakon odbitka i šuta koji je uputio Nikolas Pepe.

Remi je viđen na meču između Sautemptona i Vest Hema, gde je najbolji igrač „čekićara“ Majkl Antonio dobio crveni karton u nadoknadi utakmice.

Brajton je minimalnim rezultatom slavio protiv Brentforda, dok je Vulverhempton pobedio Votford u gostima sa 2:0.