Neverovatno.

Saša Obradović, trener Monaka, teško je podneo poraz svog tima od Olimpijakosa u polufinalu Evrolige rezultatom 76:62 nakon velikog preokreta.

Tim iz Kneževine imao je prednost tokom prvog poluvremena, ali je sjajnih 20 minuta njegova ekipa prosula istorijski lošom trećom deonicom.

Monako je primio 27 poena, ali je u napadu ubacio samo dva, pa je za deset minuta prosuo sve dobro što je uradio tokom prvog poluvremena.

U poslednjoj deonici to nisu uspeli da nadoknade, igrači su bili u velikom padu, a Obradović je, kada je postao svestan da je propuštena velika prilika za mesto u borbi za trofej prvaka Evrope, pokazao koliko mu je teško, te je u jednom trenutku bio na ivici suza, uz veoma burnu reakciju kraj klupe.

Olimpijakos će u finalu igrati protiv boljeg iz duela Real Madrid – Barselona, dok će Monako odmeriti snage sa poraženim u meču za treće mesto.