Nije dobro...

Litvanski stručnjak i trener Barselone Šarunas Jasikevičijus otkrio je razlog zbog kog je na meču sa Efesom oterao Nikolu Kalinića ranije na presvlačenje.

Kalinić je u svlačionicu poslat sredinom treće četvrtine, a Barselona je na kraju poražena rezultatom 96:86 na gostujućem terenu.

Pre odlaska u svlačionicu prethodila je svađa i burna rasprava trenera i igrača, a pitanje je da li će odnosi biti izglađeni do sledeće utakmice.

„Nikola nije poštovao ekipu. Interno ćemo to rešiti“, kratko je odgovorio Jasikevičijus na pitanje o svađi.

Naravno, Litvanac je bio nezadovoljan pre svega odbranom Kalinića, ali je pitanje koliko je njegova reakcija opravdana s obzirom da je sprski krilni igrač imao 10 poena i četiri skoka za 19 minuta na parketu.