Oglas

Piše Ranko Pivljanin: Ja, tajkunski novinar

07. jul. 2020. 22:48

Ostavio sam predsednika u kafani da obznanjuje vanredna stanja i policijske sate i zatekao ga kod kuće na ivici plača kako se hvata za glavu. A dug je bio put i prilična gužva. Vratim nazad MZŠ (monolog za štampu) da vidim koja ga je sad muka snašla kad on reče da je onomad zaboravio da zatvori džamije, da to sebi ne može da oprosti i da ne zna kako mu se to dogodilo. (Ništa predsedniče, događa se i najvećima.) Pročitaj više

Oglas