Oglas

Piše Ranko Pivljanin: Boško na vinu kod Vučića

05. avg. 2021. 12:29
>
05. avg. 2021. 13:31

Boško na vino, penzioneri u Busije, Vučić na sedmo nebo. Vlast je i juče demonstrirala manir i potrebu da fabrikuje lažnjake svake vrste, pa su se tako na sastanku, a posle i na koktelu, s rukovodstvom Republike Srpske našli i Boško Obradović i Saša Radulović, uz podrazumevajuće radikale i zavetnike. Istovremeno, gročanski penzioneri su na putu ka banji Vrdnik iznenadno preusmereni ka Busijama gde se obeležavalo 26 godina od pogroma Srba u Hrvatskoj. Pročitaj više

Oglas