U večerašnjoj epizodi, plemena u Survivor-u su igrala igru za nagradu i to bogatu nagradu koja je podrazumevala uživanje uz hranu i film.

Pre odlaska na poligon, Srđan Tešić je svom plemenu istakao da odnos na poligonu i odnos u plemenu ne sme da bude isti, te da na terenu moraju da pokažu složnost i jačinu.

PROČITAJTE JOŠ:

Nagrada za prvu igru ove nedelje bila je – kobasica, kroketi, pohovana piletina, namazi, kokice i gazirani sok. Pored toga, pobedničko pleme dobiće mogućnost da gleda film na platnu.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

Pravila igre su bila da u svakoj rundi učestvuje po četiri takmičara iz svakog plemena, jedan šuter i tri pomagača. Pomagaći će morati da okrenu ogromnu loptu dok šuter balansira na njoj sve do kraja poligona, a on mora i da sakupi tri vreće sa loptama. Kada šuter stigne na cilj mora da ubaci dve vreće u plitku posudu.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

Igra je bila jedna od komplikovanijih, zahtevala je veliku snagu, preciznost i razmišljanje.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

Tokom igre, Sandra Krekić je pala sa kocke i povredila kičmu, ali je ipak odlučila da nastavi igru.

Borba je bila napeta do samog kraja, a pobedu su odneli takmičari zelenog plemena sa rezultatom 6-5.

Zeleni takmičari su uživali u gledanju filma, ležanju na udobnom kauču i izvrsnoj hrani.

Foto: Printskrin TV Nova / Survivor 2025

TV Nova se u Srbiji može pratiti uz SBB na EON i D3 platformama, kao i putem satelitske televizije EON SAT bilo gde u Srbiji.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar