Oglas

Beograd, 16.11.2023. Hotel Hyatt, Magazin Hello slavi 16. rodjendan. Žurka Hello Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs
Goga Sekulić Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs
Goga Sekulić Foto: Amir Hamzagić/Nova.rs

"Priznao je krivicu": Oglasila se sestra Goge Sekulić i otkrila u kakvom stanju je pevačica

02. sep. 2024. 11:49

Pevačica se trenutno nalazi u Urgentnom centru, gde lekari obavljaju sve potrebne preglede i analize.

Oglas

U toku prepodneva, pevačica Goga Sekulić udarena je na pešačkom prelazu na Zvezdari, na uglu ulica Pop Stojanove i Žičke.

Pevačicu je automobilom marke "folksvagen kedi" udario dostavljač hrane, posle čega je prevezena u bolnicu kolima Hitne pomoći. 

Tim povodom se oglasila i Gogina sestra Aleksandra, koja je otkrila šta se dogodilo.

"Dobro je Goga, trenutno je u Urgentnom i radi se kontrola i pretrage celog tela. Svesna je i bez krvarenja. Sada se rade snimanja da se utvrdi da li možda ima negde prelome", rekla je ona, pa dodala kako je došlo do nezgode.

"Goga je uredno čekala da pređe ulicu, a vozač koji razvozi roštilj je pod većom brzinom niotkuda naleteo kad je ona bila na pešačkom i udario ju je. Ima dosta svedoka, a i on je priznao krivicu", navela je Gogina sestra za Kurir

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare