Oglas

Beograd 03. septembar 2024. Svečano otvaranje Plave dvorane Sava Centra Foto:Filip Krainčanić/Nova.rs
Seka Aleksić i Veljko Piljikić, Svečano otvaranje Plave dvorane Sava Centra Foto:Filip Krainčanić/Nova.rs
Seka Aleksić i Veljko Piljikić, Svečano otvaranje Plave dvorane Sava Centra Foto:Filip Krainčanić/Nova.rs

Seka Aleksić očitala lekciju mnogima: Dohvatila se lopate i očistila sneg ispred kuće (VIDEO)

11. jan. 2026. 14:57

Pevačica Seka Aleksić je zasukala rukave u svom dvorištu i pokazala da se ne libi teškog rada. Ona je uzela lopatu u ruke i čistila sneg.

Oglas

Seka Aleksić već godinama živi u Staroj Pazovi sa porodicom, gde je pronašla svoj mir i privatnost.

Pevačica, koja iza sebe ima skoro tri decenije uspešne karijere, uživa u porodičnom životu sa suprugom Veljkom i sinovima Jakovom i Jovanom. Međutim, poslednja objava na društvenim mrežama pokazala je da je ona, pored toga što je zvezda, i sasvim obična žena i domaćica, piše Blic.

Budući da je sneg prethodnih dana zavejao puteve i dvorišta, Seka nije gubila vreme. Umesto da čeka pomoć supruga ili da nekoga angažuje za taj posao, pevačica je odlučila da stvar uzme u svoje ruke.

Ona se dohvatila lopate i u slobodno vreme sama očistila sneg u dvorištu svoje kuće. Na snimku koji je podelila, Seka je u opuštenom izdanju - nosi gornji deo trenerke, helanke i naočare na glavi.

Njen video izazvao je pravu pometnju na društvenim mrežama, a oduševljeni pratioci su joj upućivali reči hvale.

Seka je u opisu objave objasnila da se pridružila izazovu koji su pokrenule druge javne ličnosti.

- Kad mogu oni da pokrenu izazov, ja mogu da nastavim. Imate sound, na vama je samo da čistite sneg, poručila je pevačica, dok se u pozadini snimka čuo njen veliki hit.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare