Oglas

epa12108527 Pedro Pascal attends the photocall for 'Eddington' during the 78th annual Cannes Film Festival, in Cannes, France, 17 May 2025. The film festival runs from 13 to 24 May 2025.  EPA-EFE/MOHAMMED BADRA
Pedro Paskal Foto: EPA-EFE/MOHAMMED BADRA
Pedro Paskal Foto: EPA-EFE/MOHAMMED BADRA

Pedro Paskal snimljen kako leti ekonomskom klasom: Trenutno najveća zvezda Holivuda je "čovek iz naroda" (VIDEO)

24. maj. 2025. 13:46

Ne dozvolite da vas zavedu njegove tri Emi nominacije i više od 10 miliona pratilaca na Instagramu - Pedro Paskal je, pre svega, čovek iz naroda.

Oglas

Zvezda serije "The Last of Us" snimljen je kako putuje ekonomskom klasom iz Londona ka Filmskom festivalu u Kanu, gde je premijerno prikazana njegova nova vestern komedija "Eddington".

Filmski stvaralac i influenser Lukas Pelizaro snimio je Paskala kako ulazi u avion 16. maja, istog dana kada je festival počeo.

U videu koji je podelio na društvenim mrežama, Pelizaro se našalio da ga je Paskal pratio sve do Kana i čak se prošvercovao na premijeru njegovog (Pelizarovog) filma.

- Stvari su se baš otele kontroli kad smo sleteli. Pretvarao se da je zaboravio telefon u avionu samo da bi bio u istom autobusu sa mnom do pasoške kontrole. Pokušao sam da mu pobegnem, ali njega nije bilo briga - našalio se Pelizaro.

- Ušao je na premijeru, a znate da je u Kanu strogo. Ne puštaju nikoga tek tako, ali ovaj tip je nekako samo prošao pravo unutra.

Pedrov komentar o migrantima postao viralan

Na konferenciji za štampu tokom festivala u Kanu, Paskal je upitan kako se oseća povodom miliona latino migranata koji žive u SAD bez dokumenata, i da li ga brine što bi zemlja mogla potpuno da se zatvori za njih, prenosi USA Today.

- Želim da ljudi budu bezbedni i zaštićeni, i želim, zaista, da budem na pravoj strani istorije - rekao je Paskal.















View this post on Instagram























A post shared by CHNGE ™ (@chnge)







- Ja sam imigrant. Moji roditelji su izbeglice iz Čilea. I ja sam bio izbeglica. Pobeigli smo od diktature i imao sam privilegiju da odrastem u SAD, nakon što smo dobili azil u Danskoj.

Dodao je i da ne zna kakav bi mu život bio da nije odrastao u Americi. Ova izjava je ubrzo postala viralna na društvenim mrežama, a snimak sa konferencije je samo na platformi "X" pregledan više od 7,5 miliona puta.

epa12108517 Pedro Pascal attends the photocall for 'Eddington' during the 78th annual Cannes Film Festival, in Cannes, France, 17 May 2025. The film festival runs from 13 to 24 May 2025.  EPA-EFE/CLEMENS BILAN
Pedro Paskal Foto: EPA-EFE/CLEMENS BILAN | Pedro Paskal Foto: EPA-EFE/CLEMENS BILAN

- Pedro je uvek bio car, ali sada ga još više cenim. Stani iza onog u šta veruješ. Budi normalan, pristojan čovek, to je sve što bi od nas trebalo da se očekuje! - napisao je jedan korisnik mreže.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare