Oglas

Beograd 17.05.2020. Katarina Živković, snimanje emisije Zvezde Granda, Grand produkcija, dolazak u studio Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Foto: Vesna Lalić/Nova.rs

Kaća Živković: Za rođendan sam poželela samo da korona prođe

10. jul. 2020. 11:16

Pevačica Katarina Živković nedavno je proslavila 31. rođendan, ali kako kaže, vodila je računa o svim merama predostrožnosti kako bi zaštitila svoje goste.

Oglas

Katarina Živković na estradi važi za jednu od onih pevačica koje za svoj rođendan vole velike žurke. Ona je ovog puta zbog situacije sa epidemijom koronavirusa okupila samo najbolje prijatelje sa kojima je uživala na otvorenom prostoru. Folkerka je na samom ulazu pripremila maske i rukavice kako bi njeni gosti bili bezbedni. U tom trenutku nije bilo obavezno nositi zaštitu, ali Kaća je, kaže, naglasila da bi trebalo svi da stave maske i rukavice kako bi zaštitili i sebe i druge. Ona se čak ni tokom čestitanja rođendana nije ljubila sa prijateljima, već se pozdravlja laktovima.

Beograd, 25.05.2020. Katarina Živković, snimanje spota Foto: Vesna Lalić/Nova.rs
Foto: Vesna Lalić/Nova.rs | Foto: Vesna Lalić/Nova.rs

"Nije da se preterano plašim, ali zaista ima mnogo zaraženih i ja sam morala nekako da se zaštitim. Slabo se krećem i ne viđam se mnogo sa ljudima, osim kad je neka frka za nešto. Želim da ovo što pre prođe i da živimo normalno", rekla je pevačica.Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama Instagram, Fejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare