Dženifer Aniston Foto:EPA-EFE/NINA PROMMER

Holivudska zvezda Dženifer Aniston progovorila je o svojoj tajnoj dvadesetogodišnjoj borbi da osnuje porodicu u novom intervjuu za Harper’s Bazaar.

Dženifer Aniston je, govoreći za Harper’s Bazaar, navela da ljudi nisu znali njenu priču niti kroz šta je prolazila u proteklih dvadeset godina pokušavajući da osnuje porodicu, jer ne govori o svojim zdravstvenim problemima.

PROČITAJTE JOŠ

Dodala je da pitanja o njenom zdravlju „nisu ničija stvar“, te poručila: „Ali dođe trenutak kada ne možete, a da to ne slušate – priču o tome kako neću imati bebu, neću imati porodicu, jer sam sebična, radoholičarka.“

Aniston je priznala da su je glasine pogodile, dodajući da je „samo ljudsko biće“.

„Svi smo mi ljudska bića. Zato sam pomislila: ‘Šta je, dovraga?’“, rekla je.

Dženifer Aniston Foto: Xavier Collin/Image Press Agency / The Mega Agency / Profimedia

Kazala je da se ne oseća uvek primoranom da zaustavi lažne glasine o sebi jer zna istinu.

„Ciklus vesti je toliko brz da jednostavno nestane. Naravno, postoje trenuci kada osetim taj osećaj pravde – kada je rečeno nešto što nije istina i moram da ispravim nepravdu. A onda pomislim: ‘Da li zaista?’. Moja porodica zna moju istinu, moji prijatelji znaju moju istinu“, ispričala je.

Glumica se osvrnula na svoju odluku da 2022. godine konačno podeli s javnošću da su ona i Bred Pit pokušavali da zasnuju porodicu putem vantelesne oplodnje još dok su bili zajedno.

„Jer sam u to vreme poznavala mnogo žena koje su pokušavale da imaju decu, koje su se nosile s vantelesnom oplodnjom. Tako da sam imala osećaj da to nije bilo samo za mene, već za sve žene koje su se borile s istim problemom“, rekla je.

Dženifer Aniston Foto: EPA/JIMMY MORRIS

Aniston je govorila o svojoj borbi s plodnošću u naslovnoj priči za Allure u decembru 2022. godine, piše Klix.ba.

„Da nisam prošla kroz to, nikada ne bih postala ono što mi je suđeno da budem. Zato sam toliko zahvalna na svim tim sitnim stvarima“, rekla je tada, pojašnjavajući da je pre nekoliko godina „pokušavala da zatrudni“.

Aniston je rekla da je uprkos medijskim glasinama da nije zainteresovana za majčinstvo, godinama „prolazila kroz vantelesnu oplodnju i pila kineske čajeve“, pokušavajući da zatrudni.

„Sve sam davala na to. Dala bih sve da mi je neko rekao: ‘Zamrzni jajne ćelije. Učini sebi uslugu’. Ti jednostavno tako ne razmišljaš. Dakle, evo me danas. Brod je otplovio“, rekla je.

Aniston je rekla da je sada mirna jer može da krene dalje. Glumica je bila udata za Pita od 2000. do 2005. godine i za Džastina Terua od 2015. do 2017. godine. Poslednjih dana povezuju je s hipnotizerom Džimom Kertisom.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar