Oglas

sovrlic
Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva
Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva

Branka Sovrlić u Egiptu: Ne zanimaju me ovi što nude kamile, samo dijamanti

12. okt. 2021. 17:54
>
12. okt. 2021. 18:13

Pevačica Branka Sovrlić za odmor u Egiptu iskeširala preko 10.000 evra, s obzirom na to da je iznajmila vilu i poslugu.

Oglas

Pevačica Branka Sovrlić već nekoliko dana boravi u Egiptu sa suprugom i prijateljicama, koje je rešila da počasti kvalitetnim odmorom.Naime, ona je iznajmila vilu u sklopu hotelskog kompleksa, a uz to plaća ličnu poslugu koja obleće oko njih od jutra do mraka.Ono što je najinteresantnije jeste da se Branka bez problema pokazuje u 64. godini, te nema problem da se skine u bikini i fotografije objavi na društvene mreže.Da je njena linija za svaku pohvalu, činjenica je da u tim godinama pevačica vodi računa o svom izgledu i da izgleda bar 20 godina mlađe.

1634050560-IMG-3895f1da743e4b940ca62ec7d19cec5e-V.jpg
Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva | Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva

Ona je otkrila tajnu svog izgleda, ali i na koji način održava svežinu."Svaki dan plivam, a dijeta "autofagija" je najzaslužnija za moj izgled. Uz to, na meni je sve prirodno (smeh)", rekla je pevačica i dodala da je nezainteresovana za šeike.

Oglas

1634050568-IMG-97e61c6b510637170accf642a3443cd1-V.jpg
Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva | Branka Sovrlić Foto: Privatna arhiva

"Ma ne zanimaju me ovi što nude kamile, za mene samo dijamanti dolaze u obzir", našalila se Branka.BONUS VIDEO: Snežana Đurišić o "Zvezdama Granda"

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=zgsnezanadjurisicam-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2393127"]Pratite portal Nova.rs i na društvenim mrežama InstagramFejsbuk i Tviter.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare