Oglas

Panika u pošti: Zaražena sam koronom, svi se dezinfikujte!

autor:
08. apr. 2020. 14:17
>
08. apr. 2020. 14:26

Žena zaražena korona virusom ušetala je jutros u poštu u Zagrebu, a nakon što je platila račune saopštila je prisutnima da je zaražena i da bi trebalo sve dezinfikovati. Pročitaj više

Oglas