Oglas

Bečić: Uveren sam da ćemo 2. decembra dobiti novu Vladu

autor:
14. nov. 2020. 21:43

Predsednik Skupštine Aleksa Bečić izjavio je da je uveren da će Crna Gora na sednici parlamenta koja je zakazana za 2. decembar dobiti novu Vladu, i poručio da je neophodno ispoštovati volju građana i što pre krenuti u rešavanje nagomilanih problema. Pročitaj više

Oglas