Oglas

Barselona nekad terala turiste, sada "vapi" za njima

autor:
04. maj. 2021. 19:34

U španskom jeziku postoji fraza "morir de exito" koja znači "umreti od uspeha". I bukvalno, Barselona se "gušila" od turista, ostavljajući im grafite da napuste grad. Sve do 2020. godine i pandemije koronavirusa. Pročitaj više

Oglas