Oglas

Miroslav Lajčak
Foto: EPA-EFE/HAYOUNG JEON
Foto: EPA-EFE/HAYOUNG JEON

Lajčak: Dogovorio sam sa Mustafom nastavak dijaloga

autor:
15. maj. 2020. 16:00

Specijalni predstavnik Evropske unije za dijalog između Kosova i Srbije, Miroslav Lajčak saopštio je danas putem Tvitera da je razgovarao telefonom sa liderom DSK Isom Mustafom.

Oglas

Lajčak se zahvalio Mustafi na konstruktivnom razgovoru o trenutnoj političkoj situaciji, odgovoru na Kovid-19 i očekivanjima od budućnosti Kosova.https://twitter.com/MiroslavLajcak/status/1261234274902163459"Dogovorili smo se da se vratimo dijalogu koji bi normalizovao odnose sa Srbijom", napisao je Lajčak, preneo je RTK2.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare