Oglas

Policija, ilustracija
Foto: N1
Foto: N1

Zaposleni u Vladi Srbije pokušao da se spali

13. apr. 2020. 13:11
>
13. apr. 2020. 13:16

Muškarac J.S (38), koji radi u Vladi Srbije, jutros je u Zemunu pokušao da izvrši samoubistvo.

Oglas

On se, kako se saznaje, zapalio u automobilu, koji je potpuno izgoreo.Naime, J.S je najverovatnije sam sebi zapalio odeću koju je imao na sebi dok se nalazio u vozilu marke “škoda fabija”. Vozilo je izgorelo, a nesrećni čovek je izleteo iz istog uskočio u Dunav kako bi ugasio vatru koja je zahvatila njega i njegovu garderobu.J.S. je ukazana lekarska pomoć u klinici za opekotine u Zvečanskoj ulici.Prema rečima supruge povređenog J.J. (38), njen muž je i ranije bolovao i lečio se od depresije.J.S. radi u Vladi Srbije u Upravi za zajedničke poslove u IT sektoru.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare