Oglas

Lisice hapsenje ilustracija policija
Foto:Shutterstock
Foto:Shutterstock

Tinejdžerka prodavala drogu u Novom Sadu

24. jun. 2020. 21:35

Novosadska policija uhapsila je E.Š. (19), zbog postojanja osnova sumnje da je učinila krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Oglas

Pretresom stana u kome osumnjičena neprijavljeno boravi i pregledom njenog ranca, policija je pronašla oko 300 grama marihuane i novac za koji sumnja da potiče od prodaje narkotika.Određeno joj je zadržavanje do 48 sati i biće privedena, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.***Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare