Oglas

Beograd 18.03.2020. Policija, policijska stanica, Majke Jevrosime. Policajac, zaštitna maska. Pred početak policijskog časa, grad, ulice, ljudi, vanredno stanje, koronavirus Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs
Foto: Goran Srdanov/Nova.rs

Osmoro kažnjeno zbog nepoštovanja policijskog časa

20. mar. 2020. 15:40

Treće osnovno tužilaštvo u Beogradu odredilo je sinoć zadržavanje za osam osoba koje su noćas na teritoriji Novog Beograda, Zemuna i Surčina, prekršile policijski čas, odnosno, našli su se na ulici posle 20 sati.

Oglas

Svi oni su sklopili sporazum o priznavanju krivice za delo nepoštovanje mera zabrane tokom epidemije."Šest osoba osuđeno je na uslovne kazne od šest meseci zatvora koje neće biit izvršena ukoliko u naredne dve godine ne počine krivično delo. Dve osobe su spotrazumom osuđene na kućni zatvor, jedna u trajanju od šest meseci, a druga od osam", saznajemo iz Trećeg osnovnog tužilaštva.Pratite nas i na društvenim mrežama:FacebookTwitterInstagram

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare