Oglas

Maloletnik (17) dilovao narkotike po Beogradu

27. mar. 2020. 16:05

Policija u Beogradu uhapsila je 17-godišnjeg mladića zbog sumnje da je dilovao drogu. Protiv mladića podneta je i prekršajna prijava, jer je bio na ulici tokom zabrane kretanja na javnim mestima. Pročitaj više

Oglas